Doswiadczenie jest dla Ciebie najlepszym certyfikatem - To własnie Colson Germany.

Wszyscy mówia o jakosci – jak najlepszym działaniu, długiej zywotnosci i mozliwie najwiekszej niezawodnosci swoich produktów. Pieknie i dobrze. Jakosc nie powstaje jednak z dnia na dziez. Musi najpierw wyrosnac. Z tradycji i doswiadczenia. Jako najstarszy producent kółek i rolek w Europie przekazujemy obie te wartosci z pokolenia na pokolenie. Jakosc naszych produktów jest dzieki temu gwarantowana od pokolez. Jest ona wynikiem myslenia, które dostosowywało sie do rosnacych wymagaz klientów w coraz bardziej ruchomym i coraz szybszym swiecie.

Mimo iz jestesmy znani z naszej scisłej jakosci, mamy ja teraz równiez na papierze. Zarzadzanie jakoscia w firmie Colson Germany zostało potwierdzone przez Stowarzyszenie Certyfikacji DQS. Wszelkie procesy dotyczace techniki produkcyjnej i organizacji odpowiadaja dzieki temu wymogom DIN EN ISO 9001. Standard, który tymczasem spełniany jest przez wiele przedsiebiorstw – równiez przez nas. I to przez nasza siedzibe w Niemczech, jak i zakład produkcyjny w Malezji.

Nasze doswiadczenie jest za to dla nas najwartosciowszym certyfikatem. Ty czerpiesz z tego korzysci. W naszej codziennej współpracy. I z kazdej pojedynczej rolki, która po niezliczonych testach i badaniach opuszcza nasza firme, aby byc zastosowana w Twoich produktach.

Możesz pobrać certyfikat tutaj.