Nowoczesny klasyczny produkt na dynamicznym rynku.

Ponad 100 lat doswiadczenia
Jakosc i usługi w firmie RHOMBUS Rollen maja długa tradycje. Przedsiebiorstwo jest najstarszym europejskim producentem kółek i rolek. Po załozeniu w 1899 r. w Burg nad rzeka Wupper firma Albert Schulte Söhne GmbH & Co. rozpoczeła najpierw produkcje rolek i kółek do fortepianów. Pod nazwa handlowa „RHOMBUS“ przedsiebiorstwo juz w połowie lat trzydziestych ubiegłego stulecia oferowało szeroka palete rolek do najrózniejszych zastosowan. W latach piecdziesiatych ten lokalny producent stał sie jednym z czołowych w swojej branzy. W 1994 r. z nazwy handlowej produktu uczyniono nazwe przedsiebiorstwa, które działa odtad jako RHOMBUS Rollen.

Sukces dzieki silnemu partnerstwu
Oprócz głównej siedziby w Hückeswagen firma RHOMBUS Rollen posiada takze drugi zakład produkcyjny w Malezji. Ponadto działaja takze file we Francji, a takze duza siec dystrybucyjna w wielu innych krajach.

Od Kwietnia 2009 Rhombus jest częścią Grupy Colsona, największego na świecie producenta kół i zestawów kołowych. Colson posiada 21 zakładów ulokowanych w 16 krajach na całym świecie. Firma RHOMBUS Rollen dzieki takiemu silnemu partnerstwu zwraca sie ku przyszłosci. Według zasady „Leadership through Partnership“ (Lider dzieki partnerstwu) przedsiebiorstwo podejmuje starania o dalszy rozwój jakosci, usług i obsługi klientów, a takze uczciwa kooperacje z klientami, dostawcami i akcjonariuszami.

Kompetentni partnerzy – na całym swiecie.
Obsługa klientów oraz kompetencja przy swiadczeniu usług to wartosci, wobec których czujemy sie zobowiazani od ponad 100 lat. W nowych czasach wyznaczanych przez komunikacje i informacje coraz wazniejsze staje sie bycie blizej klientów – szybkie i nieskomplikowane reagowanie na ich indywidualne zyczenia.